Totem Tabela

Bize Ulaşın

Merak ettiğiniz konular, istek,öneri ve şikayetlerinizi bize iletebilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

Totem Tabela

.

Çorlu Totem Tabela

Şehirlerarası yollarda, açık alanlarda, petrol istasyonlarında, alışveriş merkezlerinin açık otoparklarında, süpermarketlerin dışlarında, büyük şehirlerde anayolların kenarlarında kullanılan, insanların görebilmesi için oldukça büyük ve gösterişli üretilen totem tabelalar, şimdi Çorlu Totem Tabela sayesinde daha kaliteli.

Kopmuş ve zarara uğramış totem tabelalarını size unutturacak olan firma, kalite ve dayanıklılığı ile firma ve reklamınızın uzun süre hayatta kalmasına yardımcı olacak.

Totem Tabela Çeşitleri

  • Tek bacaklı totem tabela

Tüm reklam panosunu tek bacağın taşıdığı tabelalardır. Genelde geniş bacak sistemi ile sabitlenen tabela, genelde şehir içinde ya da çok fazla rüzgâr görmeyen yerlerde, güvenlik açısından daha çok tercih edilir.

  • Çift bacaklı totem tabela

Şehirlerarası yollarda ve büyük firmaların bahçelerinde gördüğümüz bu totem tabelalar heybetli oluşlarıyla, çok uzaklardan bilr fark edilebilir. Büyük firmaların ve kuruluşların yaptığı reklamların çoğunu bu tip tabelalar sayesinde yapılır.

  • Likit totem tabelalar

Ayak ve gövdenin birlikte yapıldığı, yerden yukarı doğru devam eden afişler için kullanılan likit totemler, üst kısmında da ışıklandırma bulunan tabelalardır.

Çalışma Prensibimi

Kaliteli malzeme ve sağlam yapıda hazırlanan Çorlu Totem Tabela, ışıklandırma sistemleriyle de gece reklamlarınızın ışıl ışıl gözükmesine olanak sağlayacak.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firma sayesinde, şehirlerarası ve yoğun hava koşullarından etkilenmeyen tabelalar ile sizler memnun edecek. Çorlu Totem Tabela tecrübeli kadrosu sayesinde, karar verme ve teslimat aşamalarında da sizleri yalnız bırakmayacak.

örnekleri;Esenyurt tabela,Kadıköy tabela,Istanbul tabela,Maltepe tabela,Kartal tabela,Gebze tabela,Ümraniye tabela,istanbul dijital baskı,beylikdüzü dijital baskı,çorlu dijital baskı.

Profesyonel etkin ve kalıcı çözümler sunar

BİZE ULAŞIN