Menü Kapat

Totem Tabela

Şehirlerarası yollarda, açık alanlarda, petrol istasyonlarında, alışveriş merkezlerinin açık otoparklarında, süpermarketlerin dışlarında, büyük şehirlerde anayolların kenarlarında kullanılan, insanların görebilmesi için oldukça büyük ve gösterişli üretilen totem tabelalar, şimdi Çorlu Totem Tabela sayesinde daha kaliteli.

Çorlu Totem Tabela

Yol kenarında, bahçelerinde ya da inşaat önlerinde bulunan totem tabela ürünleri kurumsallığı temsil eden açık hava reklam uygulamalarından bir tanesidir.

Çorlu totem tabela konusunda ihtiyaçlara en iyi şekilde yanıt verebiliyoruz. Farklı boyutlarda sizler için tabela üretimi gerçekleştirebiliyoruz. Totem tabela sistemleri hassas hesaplar yapılarak hazırlanır. Siz değerli müşterilerimize işletmenize en uygun totem tabelalarını yapabiliyoruz. Müşteri istek ve taleplerine göre revize edilen tabela ürünlerimiz Çorlu’da lider firmalardan biri olmamızı sağlıyor.

Açık hava reklamcılığı alanında tabelalar işletmenize görsel kalite ve müşteri potansiyeli sunuyor. Tabela ve reklam potansiyelinizi arttırırsanız sektörde farkındalığınız bir o kadar yükselecektir. Firmamız tabela konusunda tüm ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde yanıt veriyor. Çorlu tabela firması olarak ihtiyaçlarınıza yanıt verebilecek en doğru ürünleri sunuyoruz.

Tabela ürünleri kendi içerisinde farklı konulara ayrılır. İhtiyacınız olan ürünü bize anlattığınız zaman sizler için özel totem tasarımları yapabiliyoruz. Böylece reklam işleriniz en doğru şekilde tasarlanır.

Tabelada Kalite

Çorlu tabela firmamız reklam alanında özgün tasarım ve yaratıcı çözüm anlayışı üzerinden sizlere destek veriyor. Kaliteli totem tabelalarımız ile sizde beklediğinizin fazlasını bulabilirsiniz. Tabela sistemlerimiz ile dış mekanlarda açık hava reklamcılığından en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. Yıllardır müşteri memnuniyeti üzerinden destek veriyoruz. Her işimizde aynı kaliteyi taşıma anlayışımız sayesinde yıllardır müşterilerimizden tam not almayı başardık. Tabela sistemlerini hayatın her alanında kolayca görebiliriz. Tabela sistemleri arasında en çok totem tabelalar kullanılır. Çorlu totem tabela firmamız insanların hemen her yerden rahatlıkla görebileceği en etkili reklam araçlarını kolayca tasarlayabiliyor

Totem tabela, farklı noktalarda bulunan büyük boyutlu tabelalardır. Bu ürünler genel olarak otoyol kenarlarında, kentlerin giriş ve çıkışlarında sıklıkla kullanılır. Yüksek direk üzerinde iki yönlü görülebilen bu ürünler, çok uzaklardan dahi rahatlıkla fark ediliyor. Bu nedenle ürün etkisini çok daha kısa süre içerisinde gösterebiliyor. Tabela işleriniz konusunda alanında profesyonel bir firma arıyorsanız doğru adrestesiniz. Sizler için en doğru tabela sistemlerini hazırlayarak güncel reklam faaliyetlerinizi başarılı bir şekilde yapabilmenize yardımcı oluyoruz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz hemen telefon numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz. Sizin için en doğru tabela sistemlerine kolayca karar verebiliyoruz.

Kopmuş ve zarara uğramış totem tabelalarını size unutturacak olan firma, kalite ve dayanıklılığı ile firma ve reklamınızın uzun süre hayatta kalmasına yardımcı olacak.

Tek bacaklı totem tabela

Tüm reklam panosunu tek bacağın taşıdığı tabelalardır. Genelde geniş bacak sistemi ile sabitlenen tabela, genelde şehir içinde ya da çok fazla rüzgar görmeyen yerlerde, güvenlik açısından daha çok tercih edilir.

Çift bacaklı totem tabela

Şehirler arası yollarda ve büyük firmaların bahçelerinde gördüğümüz bu totem tabelalar heybetli oluşlarıyla, çok uzaklardan bir fark edilebilir. Büyük firmaların ve kuruluşların yaptığı reklamların çoğunu bu tip tabelalar sayesinde yapılır.

Likit totem tabelalar

Ayak ve gövdenin birlikte yapıldığı, yerden yukarı doğru devam eden afişler için kullanılan likit totemler, üst kısmında da ışıklandırma bulunan tabelalardır.

Çalışma Prensibimiz

Kaliteli malzeme ve sağlam yapıda hazırlanan Çorlu Totem Tabela, ışıklandırma sistemleriyle de gece reklamlarınızın ışıl ışıl gözükmesine olanak sağlayacak.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firma sayesinde, şehirler arası ve yoğun hava koşullarından etkilenmeyen tabelalar ile sizler memnun edecek. Çorlu Totem Tabela tecrübeli kadrosu sayesinde, karar verme ve teslimat aşamalarında da sizleri yalnız bırakmayacak.

Totem Tabela Referanslar

Call Now ButtonBizi Arayın