Menü Kapat

Copy Center

Öğrencilerin ve kurumların en çok ihtiyacı olan şey kopya sistemlerini bünyesinde barındıran Çorlu copy center, kaliteli baskı ve hızlı çözümleriyle müşterilerinin memnuniyetini kazanmış durumda.

PVC Kaplama. Isısal Cilt, Spiral Ciltleme, Amerikan Cilt. Limon Copy Center Telli spiral ciltlemede 100-150, pilastik spiral ciltlemede ise 350 sayfaya kadar ciltleme

Büyük küçük tüm işletmelerin kopya işlerini titizlikle yapan firmanın en dikkat ettiği husus olan kaliteli teslimat, müşteri kitlesinin hızlı bir şekilde artmasına olanak sağlamış.

Teknolojiye ayak uyduran yapısıyla, yeni teknikleri kullanmaktan Çorlu copy center, en küçük kopyalardan en büyük kopya işlerine kadar hepsini başarılı bir şekilde yapan makineleri ile en gözde copy centerlar arasında çoktan yerini aldı bile.

Çalışma Prensibi

Çorlu copy center kendi farkını ortaya koyarken, hızını ve kalitesini arkasına almış durumda. Uzun soluklu ve büyük şirketlerin kopya işlerinde planlı ve sürekli çalışan firma, gecikme olmaksızın, zamanında teslimat için planlamadan şaşmamaya özen gösteriyor. Kişisel ve az kopyalarda ise, kalitesinden ödün vermeyen firma, hızlı ve seri şekilde yaptığı işini küçük işlere de yansıtarak kurumsal olmayan şahısların kopyalarını da aynı titizlikle hazır ediyor.

Kopya Yaparken Kalite Farkı

Kaliteli kopya kağıtlarıyla çalışan firma, kopya anında mürekkep hatalarını en aza indirmek için tam otomatik makileri ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyor. Renkli ve siyah beyaz fotokopi yapan Çorlu copy center, sektörde kalite sıralamasında üstlerde olmasını, müşteri memnuniyetini en dikkate alan kurumlardan birisi olmasıyla özdeşleşiyor.

Call Now ButtonBizi Arayın