Tabela

Bize Ulaşın

Merak ettiğiniz konular, istek,öneri ve şikayetlerinizi bize iletebilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

Tabela

Çorlu Tabela

Firma ve küçük orta büyük işletmelerin en güzel reklamlarını sergiledikleri tabelalar, Çorlu Tabela sayesinde, daha kaliteli daha güvenli. Küçük dükkânların bile severek isimlerini yazdıklarını, görüntü açısından güven ve kalite anlayışını aşılayan tabela sektörü, gittikçe kendini geliştiren bir sektör.

Her işte olduğu gibi zamanla kendini yenileyen sektör, tabela sektöründe de aynı hızla ilerlemiş. Önceleri derme çatma tabela asan işletme sahipleri, şimdilerde birbirinden gösterişli tabelalarıyla göz dolduruyor.

Çorlu Tabela, ilk ilkelerinin müşteri memnuniyeti olması dolayısıyla, işlerin, müşteri odaklı yapıyorlar. İlk fikirde bile yardımcı olmaya çalışan çalışanları sayesinde, mahalle arası dükkan olsun, dev şirketler olsun her kesime hitap eden firma, müşterilerinin kafa karışıklıklarının da en güzel şekilde üstesinden gelmeyi biliyor.

Tabela Kararı

Esnaf olsun en yüksek mertebede şirket olsun, tabela kararı elbette en zor kararlardan biridir. Uzaktan kolay gibi gözükse de, firmalarla görüşüldükçe göründüğü kadar kolay olmadığı anlaşılır. Amblem yerleştirme, şirket ya da dükkân adı yazılırken birçok kıstas vardır. Bu işlere yabancı olan kişilerin tedirginlik yaşadığı tabela kararını, tecrübeli elemanlar aracılığı ile kısa sürede çözen Çorlu Tabela, çerkezköy tabela ,kırklareli tabela,tekirdağ tabela olarak  müşterileri için en doğru seçimleri yapmasına vesile olur.

Çorlu Tabela Ürünler

  • Vinil Germe Tabela

Vinil germe tabela özel kumaş üzerine dijital baskılı tabelalardır. Sokaklarda gördüğümüz tabelaların çoğu Vinil tabeladır.örnek yapılan ilçeler ;Esenyurt tabela,Kadıköy tabela,Istanbul tabela,Maltepe tabela,Kartal tabela,Gebze tabela,Ümraniye tabela,istanbul dijital baskı,beylikdüzü dijital baskı,çorlu dijital baskı

  • Işıklı Vinil tabelalar

Tabela kenarlarına özel elektrik çekilerek yapılan, ışıklı germe tabelalardır.farklı modeller Esenyurt tabela,Kadıköy tabela,Istanbul tabela,Maltepe tabela,Kartal tabela,Gebze tabela,Ümraniye tabela,istanbul dijital baskı,beylikdüzü dijital baskı,çorlu dijital baskı,il ve ilçelerdedir.

  • İç Mekân Tabelaları

Dükkân içlerinde ürün reklamı olarak kullanılan iç mekân tabelalar yine dijital baskı ancak kumaş olarak daha farklı kumaşa basılan tabelalardır.çeşitleri;Esenyurt tabela,Kadıköy tabela,Istanbul tabela,Maltepe tabela,Kartal tabela,Gebze tabela,Ümraniye tabela,istanbul dijital baskı,beylikdüzü dijital baskı,çorlu dijital baskı,yerlerindedir.

 

çerkezköy tabela örnekleri,tekirdağ tabela örnekleri,kırklareli tabela örnekleri,istanbul tabela,eskişehir tabela,avcılar tabela ile zengin çeşitliliğe sahiptir.

Profesyonel etkin ve kalıcı çözümler sunar

BİZE ULAŞIN