Menü Kapat

Matbaa

Teknolojinin gelişmesinden ve her şeyin internet ortamında paylaşımından sonra matbaanın eskisi gibi kullanılamadığı düşünenler için, matbaa sektörüne teknolojiyi katarak yoluna devam çorlu matbaa, günden güne artan kalitesiyle göz dolduruyor.

Teknolojiye ayak uyduran yapısını güler yüzlü çalışma prensibiyle buluşturan marka, baskı öncesinde müşteriyle yüz yüze iletişimi ile de müşterileri memnun ediyor. Çalışma tablosuyla birlikte çalışan çorlu matbaa, baskının ne zaman biteceğini, nasıl olacağını müşterilerinin kafasını karıştırmadan yalın bir dilde anlatarak, çift taraflı memnuniyet elde etmeyi kendine görev biliyor.

Baskı Öncesi Yapılanlar

Siz değerli müşterilerimize birbirinden kaliteli ürün sunan çorlu matbaa, çözümsel odaklı teklifleriyle, işlerin daha hızlı sonuçlanmasını ve kararlaştırılmasını sağlıyor. İlk defa matbaa basımı yaptıracak olan müşterilerine grafik çalışmalarından, memnun müşterilerinin baskılarına kadar birçok örnek göstererek karar aşamasında elinden geldiğinden de fazla yardımcı olmaya çalışıyor.

Üretim planlaması ardından, süreci başlatan firma, gününde teslimatı ile de müşterileri tarafından beğeni topluyor. Büyük ve küçük matbaa işlerini birbirinden ayırmayan çorlu matbaa, her müşterisine eşit ölçüde davranmayı ve teklifler sunmayı kendine görev bilen adil firmalardan.

Baskı Sonrası Yapılanlar

Çalışma planlanmasına göre zamanında biten ürünleri, isteğe bağlı kişi veya kurumlara teslimatı da üstlenen firma, baskı sonrası müşterileriyle yine yüz yüne durum değerlendirmesi yapmaktadır.

Müşteriye teslim edilen ürünlerin, arşivdeki yerini almasının ardından, irtibatı kesmeyen firma, kalite anlayışı sayesinde kitlesini daha da çoğaltmayı hedefliyor.

Call Now ButtonBizi Arayın